Uudised

Kunstikonkurss “Koomiks on kunstiteos”

Eesti Kunstikoolide Liidu eestvedamisel toimus kunstikonkurss “Koomiks on kunstiteos”. Kokku laekus konkursile veidi enam kui 400 tööd 45 huvi- ja üldhariduskoolist. Žürii valis välja kolme vanusekategooria esikolmiku ning lisaks äramärkimist väärivad tööd, millest edaspidi pannakse kokku rändnäitus.
Meie õpilastel õnnestus näpsata lausa kolm auhinnalist kohta ning hulk märkamisi neile lisaks.
7. – 10. aastaste vanuserühmas sai I koha Helerin Milvaste koomiks “Nõiutud vend” ja II koha Kris Rahusoo koomiks “Roheline tehnoloogia”
16. – 19. aastasete vanuserühmas sai III koha Mireli Randoja koomiks “Üksinda kodus”
Žürii märkis ära meie õpilaste töödest veel Aveli Valde “Minu küla loomad”, Daisy Sorokin “Hundikoera suur seiklus”, Eliise Makrjakov “Minu küla kassid”, Jaanus Länts “Minu küla loomad”, Mairold Dvorov “Meie küla loomad”, Sandra Mürk “Väga kauge seiklus, väga kaugel”
Kõikide sellel konkursil osalenud õpilaste õpetajaks oli Renee Aua
Kunstiteostega saab tutvuda EKKL-i kodulehel https://kunstikoolid.ee/selgunud-on-koomiksikonkursi…/

Aitäh Eesti Kunstikoolide Liit!