Hoolekogu

 

Tapa Muusika- ja Kunstikooli hoolekogu

Joel Alla joel.alla07@gmail.com – muusikaosakonna lastevanemate esindaja

Svetlana Kuusik sveta@tapamkk.ee – õpetajate esindaja

Kalli Kurvits kalli@tapamkk.ee – Tamsalu õpetajate esindaja

Valter Kaima valterka192@hotmail.com – muusikaosakonna lapsevanemate esindaja

Regiina Kaima regiina.kaima@mail.ee – muusikaosakonna lapsevanemate esindaja

Angela Pilt angelapilt1@gmail.com – kunstikaosakonna lapsevanemate esindaja

Gert Uiboaed gert.uiboaed@gmail.com – Tamsalu filiaali lastevanemate esindaja

Kristjan Leimann kristjan.leimann@gmail.com – muusikaosakonna lastevanemate esindaja

Silja Risthein siljaristhein@gmail.com – kunstiosakonna lastevanemate esindaja

Reigo Tamm reigo.tamm@tapa.ee – volikogu esindaja

 

Hoolekogu e-post: hoolekogu@tapamkk.ee

Huvikooli hoolekogu

Protokollid asuvad dokumendiregistris DELTA