Uudised

Konkurss “Kunst – mäng või looming?”

Möödunud aasta lõpus korraldas Ahtme Kunstide Kool huvikoolidele mõeldud XV rahvusvahelise laste kunstitööde konkursi “Kunst – mäng või looming?” 2023 alateemaga “Kuulates muusikat”. Juubelihõngulisele konkursile laekus ligi 200 tööd ning osales 3 riiki (Eesti, Läti ja Soome). Meie koolist sai 9-13aastaste hulgas I koha Emma Britta Otsalainen (õp Renee Aua) ning III koha Talis Valde (õp Renee Aua). Parimatest töödest valminud näitusele valiti meie koolist veel Eliise Makrjakov (õp Katrin Leete), Ann-Elisbeth Sang (õp Liina Kald), Kateryna Kirillova (õp Renee Aua), Loviise Laos (õp Renee Aua), Mirell Beatrice Kähari (õp Renee Aua), Olesja Skrõpak (õp Liina Kald), Jekaterina Viglina (õp Renee Aua).
Õnnitlused ja tänu osalistele ning konkursi korraldajatele!

Fotol Talis Valde töö (õp Renee Aua)