Uudised

Head õpilased ja lapsevanemad!

Kooliaeg ongi kohe käes ja lahti läheb jälle pillimängu ja joonistamise õppimine!
Kooli avaaktus, mis põhiliselt mõeldud just sel aastal kooliteed alustavatele õpilastele, aga oodatud on loomulikult ka kõik teised, toimub 1. septembril kell 16:00 Tapa kultuurikojas. Seal jagame infot, et alustajad saaksid kenasti kooliellu sisse elada. Loodetavasti on õpetajad kas kirja või telefoni teel kõigi oma uute õpilastega juba ka ühendust võtnud, mõnega isegi kohtunud.
Igal aastal võtab tunniplaani koostamine aega ja kogemus näitab, et pisut kindlama rütmi saavutame alles septembri lõpuks. See tähendab, et tunnid käivad, aga ette tuleb kindlasti mitmeid muudatusi.
Erialatunnid algavad kindlasti juba 4. septembrist ja loodetavasti ajutise tunniplaani alusel ka mõlema osakonna rühmatunnid.
Tulenevalt Tapa gümnaasiumi koolipäeva hilisemast algusest, alustame ka meie oma õppetööd pisut hiljem. Kõigi eelduste kohaselt peaksid nooremad jõudma meile kella 13ks. See muudatus vajab kohanemisaega, paindlikkust ja mõistvat suhtumist. Küll siis kõik paika loksub.
Kuna meie suhtlus käib Stuudiumis, siis palun kõikidel uute õpilaste lastevanematel luua Stuudiumi konto. Sellega saab alustada siin: https://tapamuusikajakunst.ope.ee
Mitmed Tapa valla koolid kasutavad sama keskkonda ning teil on võimalik koolide kontod ühendada. Siis muutub koolides toimuva ülevaade väga mugavaks.
Õpilaste kontod on juba loodud, kuid kes neist vajavad kontode ühendamisel abi, võivad seda julgesti minult küsida. Aitan selle koolis neil ära teha.
Soovin kõigile toredat kooliaastat! Kohtumisteni koolimajas!
Ilmar Kald